Futura,

Güvenli ve hızlı bir şekilde sunduğu hizmet ile cüzdanınızdaki sınırları kaldırmayı amaçlar. Futura’nın sağladığı avantajlı işlem fırsatları ile 7 gün 24 saat boyunca para göndererek, , fatura ödeyerek, bütçe yönetiminizi yapabilirsiniz.

top image

Avantajlı İşlem Fırsatı; Futura ile yaptığınız işlemlerde düşük işlem komisyonları ile avantajlı işlem fırsatı sizinle.

Hızlı Para Transferi; 7 gün 24 saat boyunca Futura hesabınızla istediğiniz zaman para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeden anında işlem kolaylığı sizinle!

Ödeme Yaparken Kazandıran Futura Kart; Futura Card ile harcamalarını kolaylaştırarak harcarken anında nakit kazanırsınız.

Bütçe Yönetimi; Futura’da hesap kontrolü çok basit. Tüm faturalarınızı ve ödemelerinizi tek platform üzerinden yapın, bütçe yönetiminin keyfini çıkarın!

Kolay Alışveriş İmkanı; Banka kartı ya da hesabınız olmasa da internet alışverişleri Futura ile çok kolay. On binlerce web sitesinde “Futura ile Öde” yöntemini tercih ederek ödemeni ister hesabındaki bakiyenle, ister futura kartınla, istersen de havale/EFT yöntemi ile güvenle yapabilirsiniz.

top image